Home
 Home 
 Sáčky 
 Filtry 
 Piktogramy 
 Lexikon 
Katalog ke stažení
Kompatibilita
Kontakt
Příslušenství k vysavačům 


Turbo kartáče

Vhodné k čistění koberců. Kartáčové válce roztočené proudem vzduchu vyčistí v koberci i hluboce usazenou nečistotu.

Sací proud dopravuje nečistoty tam kam patří - do prachového sáčku. Kartáče zároveň zvednou vlas koberce, který zůstane měkký jako první den.

Univerzální a podlahové hubice

Univerzální hubice mají posuvnou kartáčovou lištu, což umožňuje čistění rovných podlah i koberců. Pro tvrdé podlahy jsou vhodné speciální hubice s kruhovými kartáči, které soustředí špínu přímo k ústí hubice. Zároveň se maximálně šetří povrch podlahy, protože nedochází ke styku hubice s podlahou.

Povrchy moderních podlah vyžadují při dokonalém čistění zároveň i jejich maximální šetření, použitím speciálních hubic Program XAVAX nabízí vedle náhradních trubic také speciální hubice pro každé použití.

Univerzální adaptér dodávaný spolu s hubicí, umožňuje rychlou a jednoduchou montáž.

Flexibilní trubice!!

Zvlášť vysávání pod nábytkem je velmi obtížné, aniž byste nemuseli nábytek posunovat. Práce s flexibilní trubicí je velmi pohodlná.

Jednoduchou manipulací ji můžete dát do potřebné pozice a dostanete se tak do zdánlivě nedostupných míst.

Hubice na spáry a čalouněný nábytek

Pro dokonalé čistění čalouněného nábytku, autosedaček, úzkých těžko dostupných míst a členitého povrchu nábytku.

Ideální řešení ze sortimentu Xavax je „SD – 504 sací hubice“ , která je určena například pro čistění meziprostorů.

Skvělý nápad!
Xavax nabízí geniální , ale přitom jednoduché řešení pro záchranu nechtěně vysátých předmětů jako jsou šperky, mince do prachového sáčku. Do proudu vzduchu se umístí speciální lapač těchto předmětů. Samozřejmě tím není ovlivněn sací výkon.

Systémové díly


Originální prachové sací hadice jsou většinou dodávány kompletní od rukojetě až po přípojku k vysavači. Toto řešení je samozřejmě adekvátně drahé.

S pomocí Xavax náhradních dílů můžete jednoduše nahradit jednotlivé komponenty nebo si poskládat celou hadici. Jestliže je např. originální rukojeť k hadici přilepena, můžete při opravě použít systém VS-100 , který umožňuje jednoduché sestavení dílů.

Xavax standardní přípojky umožňují propojení vysavače a hadice a jsou vhodné pro všechny běžné značky vysavačů.