Home
 Home 
 Příslušenství 
 Filtry 
 Piktogramy 
 Lexikon 
Katalog ke stažení
Kompatibilita
Kontakt
Sáčky do vysavačů 


Čtyři výhry!

Xavax MicroMultiVlies prachové sáčky se skládají ze čtyř MicroMultiVlies vrstev. Každá plní zvláštní funkci.

První vrstva váže hrubou špínu a zabraňuje tak ucpání jemné vrstvy filtru. Druhá a třetí vrstva (do 0,0003 mm) zadržuje nejjemnější částice. Pyl, roztoči, plíseň a ostatní nemají žádnou šanci. Čtvrtá vrstva slouží jako stabilizátor vnějších vrstev.

Xavax sáčky umožňují zdánlivě nedosažitelné - maximální propustnost vzduchu a zároveň zachycení i těch nejjemnějších nečistot. Možnosti vysavače jsou tak plně využité.

Čtvercové, praktické..!

Xavax prachové sáčky jsou konstruovány na maximální možný objem. Velká plocha povrchu sáčku zajišťuje vyšší průtok vzduchu a s tím spojený optimální výkon sání. Sáček perfektně zapadá do přihrádky ve vysavači.

Dokonalá těsnost!

Připojení sáčku k vysavači je opatřeno dokonalým gumovým těsněním. Tím je dosaženo nejen maximálního bezztrátového sacího výkonu sací hubice, ale i toho neméně podstatného - všechny prachové částice se dostanou tam, kam patří. Jen a jen do sáčku.

Doporučení:
Sáčky vyměňujte podle potřeby, nejpozději však do 2 měsíců, abyste zamezili vzniku zárodků a plísní.

Micro filtr papír

Pro všechny přístroje, pro které není možno použít sáček z MicroMultiVlies materiálu, má Xavax v sortimentu filtrové sáčky z vícevrstvého speciálního papíru. Tyto sáčky mají přesný tvar pro daný typ vysavače.

Uzávěr!

Co bylo jednou do prachového sáčku vysáto, mělo by tam také zůstat. Prachový uzávěr zabraňuje vysypání špíny a malých částí při výměně sáčku.